کاربر میهمان خوش آمديد  |  ورود به پنل کاربري  | 
        امروز : 26 ارديبهشت 1401
 

برای حفظ سلامتی خود 1 - در خانه بمانید - دست های خود را مرتب بشویید (حداقل 20 ثانیه با صابون)- 2 - هنگام سرفه یا عطسه دهان خود را با یک دستمال بپوشانید. 3 - اشیاء و سطوحی که اغلب لمس می کنید(موبایل، موس و....) را تمیز و ضد عفونی کنید. 4 - عادت کنید تا به چشم ،بینی و دهان دست نزنید 5 - از تماس نزدیک با افرادی که مریض هستند خودداری کنید.6 - در صورت داشتن تب،سرفه و تنگی نفس به پزشک مراجعه کنید

سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین

شماره حساب دبیرستان

شماره حساب دبیرستان شهید عباسپور
4150080670001
شماره کارت دبیرستان شهید عباسپور
6037997599255743

ارتباط با مسئولین دبیرستان

در صورتیکه سوالی از مسئولین دبیرستان دارید که باید به آن پاسخ داده شود . از قسمت پرسش و پاسخ واقع در صفحه اصلی سایت ،منوهای افقی استفاده کنید

امکانات مدرسه

ویژگی های مدرسه

کلاس های هـــــــوشمند، آزمـــــــایشگاه ، کتـــــــابخانه ، نمـــــازخانه، مدرسین مجــرب، محیطی ســالم و علمی

 

امکانات وب سایت

آخرین اخبـار علمی روز و اطلاعیه، آزمـون های آنلاین، ارائه نمرات کلاسی دانش آمـوزان، نمایش دانش آموزان بـرتر کلاسی به صـورت مـاهانه، نمونـه سـوالات، تماس با مشاور و مدیریت، پرسش و پاسخ اینترنتی

آمار بازدید
خلاصه آمار بازدید


تعداد کاربر آنلاین :  568 نفر
تعداد بازدید :  1272754 نفر
   ممتازین
ممتازین میان نوبت اول
نام:   حسین شهرابی فراهانی کلاس 701
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   کیارش موید کلاس 701
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   علی خلیلی کلاس 701
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدطاها امیرخواه کلاس 701
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدامین زین العابدینی کلاس 701
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرمسعود ناصری کلاس 701
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   سیدمحمدجواد نیک نژاد کلاس 701
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   طاها تاجیک قشقایی کلاس 702
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   پارسا نیک پایان راد کلاس 702
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   معین خوب نشان کلاس 702
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   شهراد رحیمی کلاس 702
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدپارسا روح بخش کلاس 702
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرعلی مرادی کلاس 703
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   علی مقبلی کلاس 703
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرمهدی کوره نازلی کلاس 703
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   بهراد بهادری کلاس 703
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرعلی بهبودی کلاس 703
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   عارف زاهدی کلاس 703
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   عرفان امیری کلاس 704
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیررضا سعیدی کلاس 704
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرپارسا جوادی کلاس 704
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   پارسا مرادی کلاس 704
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   پویا تیموری کلاس 704
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   سیدمتین مهرپور کلاس 704
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرعلی باقری کلاس 704
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   آرین بی عوض کلاس 704
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیر علی رجبیان کلاس 704
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدامین فتاحی کلاس 705
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد قاضیان کلاس 705
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   بردیا لطفی اف کلاس 705
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   ایلیا ملکی کلاس 705
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   کیارش مزرعتی کلاس 705
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   آروند دشتی کلاس 705
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   پارسا رصاف کلاس 705
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمد جواد رضائی سراجی کلاس 801
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   پارسا علی قارداشی کلاس 801
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   مجتبی امیر سرداری کلاس 801
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   ایلیا حیدری کلاس 801
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   ارشیا باقرزاده کلاس 801
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   رادوین دال کار کلاس 801
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   پارسا یوسف خان کلاس 801
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمد طه دقیانوس کلاس 802
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدمهدی نعیمی جاوید کلاس 802
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرحسین گرانمایه کلاس 802
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد بهرآبادی کلاس 802
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امین افشاری کلاس 802
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   علی تبریزیان کلاس 803
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   هیراد احدی کلاس 803
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   آریان اسدی کلاس 803
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیررضا آفتابی کلاس 803
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد محمودی کلاس 803
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   بردیا جعفری کلاس 803
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرحسین اسماعیلی کلاس 804
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   آرمان ابوذری کلاس 804
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   سامان حلاجی کلاس 804
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدطاها سمیعی کلاس 804
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدامین محمدیان کلاس 804
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   مبین نورمحمدی کلاس 805
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد یحیائی کلاس 805
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   پدرام ایلبیک بهرام آبادی کلاس 805
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد نوروزی کلاس 805
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   شروین ولی زاده کلاس 805
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   عطا نوابی کلاس 805
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدحسین فرخاری کلاس 806
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیررضا عبدی کلاس 806
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   علی باایرام زاده کلاس 806
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرمحمد اشجع کلاس 806
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   رهام خسرویان عرب کلاس 806
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   احسان فروتنی کلاس 901
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   یاسین چهرزاده کلاس 901
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   حمیدرضا مجیدی کلاس 901
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیررضا فرمانبرذار کلاس 901
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   سبحان قهرمانی کلاس 901
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدامین بیرانوند کلاس 901
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   سیدسهیل ذبیحی کلاس 901
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرعلی نصرالهی کلاس 902
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   اشکان رعیت کلاس 902
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیر نوده فراهانی کلاس 902
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   سبحان انعامی کلاس 902
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمددانیال دباغچی کلاس 902
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرعلی طحانیان کلاس 902
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   پیمان حاجی طرخانی کلاس 902
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   ایلیا قاسمی کلاس 902
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرعباس نادری کلاس 902
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   آرمان مفیدی کلاس 903
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدامین نوروزی کلاس 903
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   علی اصغر دماوندی کلاس 903
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   کیارش داودآبادی فراهانی کلاس 903
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   علیرضا لازمی کلاس 903
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   ارشیا علی اکبری کلاس 903
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   حسام الدین بدری کلاس 904
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   علی رستگار کلاس 904
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرعلی خانی کلاس 904
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   متین فرامرزی کلاس 904
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   متین رضاخانی کلاس 904
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدحسین جلالی کلاس 905
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   سیدعرفان مرتضوی نصیری کلاس 905
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدمهدی قهرمانی کلاس 905
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   عرفان محسنیان کلاس 905
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدصالح اصغری کلاس 905
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   آروین لاله کلاس 905
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرپارسا مقتصدی کلاس 905
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   میلاد میرزائی کلاس 905
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   سیددانیال میری کلاس 906
رشته:   رتبه اول
ممتازین میان نوبت اول
نام:   محمدمتین خداجو کلاس 906
رشته:   رتبه دوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   سروش ادریسی کلاس 906
رشته:   رتبه سوم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   امیرحسین حجتی کلاس 906
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   حسام خشه چی کلاس 906
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین میان نوبت اول
نام:   علیرضا پورشفیعی کلاس 906
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   کیارش موید کلاس 701
رشته:   رتبه اول
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرعلی باقری کلاس 704
رشته:   رتبه دوم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   حسین شهرابی فراهانی کلاس 701
رشته:   رتبه دوم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرمحمد قاضیان کلاس 705
رشته:   رتبه سوم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرعلی بهبودی کلاس 703
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدحسین خطیب کلاس 702
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   سیدمحمدجواد نیک نژاد کلاس 701
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرپارسا جوادی کلاس 704
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرعلی مرادی کلاس 703
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدطاها امیرخواه کلاس 701
رشته:   رتبه ششم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   عرفان امیری متین کلاس 704
رشته:   رتبه ششم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   طاها تاجیک قشقایی کلاس 702
رشته:   رتبه هفتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   معین خوب نشان کلاس 702
رشته:   رتبه هفتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرعلی رجبیان کلاس 704
رشته:   رتبه هفتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   علی خلیلی کلاس 701
رشته:   رتبه هشتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   پارسا نیک پایان راد کلاس 702
رشته:   رتبه هشتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   سیدیاسین صفائی کلاس 702
رشته:   رتبه نهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرمهدی کوره نازلی کلاس 703
رشته:   رتبه دهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرمسعود ناصری کلاس 701
رشته:   رتبه یازدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدپارسا روح بخش کلاس 702
رشته:   رتبه دوازدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیررضا سعیدی کلاس 704
رشته:   رتبه دوازدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرمحمد محمودی کلاس 803
رشته:   رتبه سیزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   سیدمحمدمهدی مهیمنی کلاس 701
رشته:   رتبه سیزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   عرشیا فاضلی کلاس 702
رشته:   رتبه چهاردهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   علی مقبلی کلاس 703
رشته:   رتبه چهاردهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرمحمد ابراهیم قزوینی کلاس 703
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   شایان اثناعشری کلاس 702
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   علی اسدی کلاس 704
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   ایمان خوش قامت کلاس 702
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدامین زین العابدینی کلاس 701
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدجواد رضائی سراجی کلاس 801
رشته:   رتبه اول
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   پارسا علی قارداشی کلاس 801
رشته:   رتبه دوم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   آرمان ابوذری کلاس 804
رشته:   رتبه سوم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   علی تبریزیان کلاس 803
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   پدرام ایلبیک بهرام آبادی کلاس 805
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   ایلیا حیدری کلاس 801
رشته:   رتبه ششم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدطه دقیانوس کلاس 802
رشته:   رتبه ششم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   آریان اسدی کلاس 803
رشته:   رتبه هفتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   علی بایرام زاده کلاس 806
رشته:   رتبه هفتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   سامان حلاجی کلاس 804
رشته:   رتبه هشتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدحسین فرخاری کلاس 806
رشته:   رتبه نهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدمهدی نعیمی جاوید کلاس 802
رشته:   رتبه نهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرحسین اسماعیلی کلاس 804
رشته:   رتبه دهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   بردیا شیرزاد کلاس 806
رشته:   رتبه دهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرمحمد جهانشاهی کلاس 803
رشته:   رتبه یازدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   آرش فراهانی کلاس 802
رشته:   رتبه دوازدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   مهدی افشاری کلاس 803
رشته:   رتبه سیزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   رادوین دال کار کلاس 801
رشته:   رتبه سیزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   رهام خسرویان عرب کلاس 806
رشته:   رتبه چهاردهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرمحمد امینی کلاس 801
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرمحمد بهرآبادی کلاس 802
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدمهدی شجاعیان کلاس 803
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرسام ناظری کلاس 802
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امییرضا آفتابی کلاس 803
رشته:   رتبه شانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدصدرا اصغری کلاس 803
رشته:   رتبه شانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   فرنود قیصری کلاس 804
رشته:   رتبه 17
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرمحمد یحیائی کلاس 805
رشته:   رتبه هفده
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   علیرضا جعفری کلاس 806
رشته:   رتبه هجده
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   احسان عظیمی کلاس 802
رشته:   رتبه هجده
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   ایمرعباس ابوالبی کلاس 804
رشته:   رتبه نوزده
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرعلی نصرالهی کلاس 902
رشته:   رتبه اول
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیر نوده فراهانی کلاس 902
رشته:   رتبه دوم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   سروش ادریسی کلاس 906
رشته:   رتبه سوم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   سیددانیال میری کلاس 906
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   آرش گل خندانیان کلاس 906
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   سیدعرفان مرتضوی نصیری کلاس 905
رشته:   رتبه ششم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   پارسا ترکاشوند کلاس 903
رشته:   رتبه هفتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   آرمان مفیدی کلاس 903
رشته:   رتبه هفتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   علی رستگار کلاس 904
رشته:   رتبه هشتم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدرضا اولادقره کلاس 901
رشته:   رتبه نهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرحسین حجتی کلاس 906
رشته:   رتبه دهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   عرفان سلیمی کلاس 903
رشته:   رتبه دهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرمحمد مقصودی کلاس 901
رشته:   رتبه دهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   میلاد میرزائی کلاس 905
رشته:   رتبه یازدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   پارسا سوری کلاس 906
رشته:   رتبه دوازدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   سبحان انعامی عراقی کلاس 902
رشته:   رتبه سیزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیرارسلان بختیاری کلاس 903
رشته:   رتبه سیزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدصالح اصغری کلاس 905
رشته:   رتبه چهاردهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   ارشیا علی اکبری کلاس 903
رشته:   رتبه چهاردهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   مصطفی اکبری کلاس 903
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   حسام خشه چی کلاس 906
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیدرضا رمضانی مقدم کلاس 906
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   احسان فروتنی کلاس 901
رشته:   رتبه پانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   ارشیا فتح آبادی کلاس 905
رشته:   رتبه شانزدهم
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدعلی خوشبوئی کلاس 901
رشته:   رتبه هفده
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدامین نوروزی کلاس 903
رشته:   رتبه هفده
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   محمدامین بیرانوند کلاس 901
رشته:   رتبه هجده
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   امیررضا رحمانی کلاس 904
رشته:   رتبه هجده
ممتازین آزمون جامع شماره 1
نام:   مهدی زمانی کلاس 901
رشته:   رتبه هجده
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   آرتین خسروداد کلاس 701
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدطاها ذامیرخواه کلاس 701
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرمحمد ذاکری کلاس 701
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   حسین شهرابی فراهانی کلاس 701
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   سیدمحمدمهدی مهیمنی کلاس 701
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدامین زین العابدینی کلاس 701
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   کیارش موید کلاس 701
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرمسعود ناصری کلاس 701
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   پرهام عیسی آبادی کلاس 701
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   شهراد رحیمی کلاس 702
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   پارسا نیک پایان راد کلاس 702
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   معین خوب نشان کلاس 702
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   بنیامین بیدهندی کلاس 702
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   کیان رکرک کلاس 702
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   ارتین ارغوانی کلاس 702
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   طاها تاجیک قشقایی کلاس 702
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعلی آقائی کلاس 702
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   عارف زاهدی یامی کلاس 703
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعلی مرادی کلاس 703
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعلی بهبودی کلاس 703
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدرضا شجاع فرد کلاس 703
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   بهراد بهادری کلاس 703
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدامین شیری کلاس 703
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعلی باقری کلاس 704
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   سیدمتین مهرپور اسکوآبادی کلاس 704
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   عرفان امیری متین کلاس 704
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   علی اسدی کلاس 704
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرپارسا جوادی کلاس 704
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعلی سلیمانی کلاس 704
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   پارسا مرادی کلاس 704
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   ایلیا ملکی کلاس 705
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدامین فتاحی کلاس 705
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدپارسا کاشفی فرد کلاس 705
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرمحمد قاضیان کلاس 705
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرمحمد قصابها کلاس 705
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   کیارش مزرعتی کلاس 705
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   مجتبی امیرسرداری کلاس 801
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   پارسا علی قارداشی کلاس 801
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدجواد رضائی سراجی کلاس 801
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرمحمد امینی آبچوئیه کلاس 801
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   ایلیا حیدری کلاس 801
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمد طه دقیانوس کلاس 802
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدمهدی نعیمی جاوید کلاس 802
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امین افشاری کلاس 802
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   بردیا کاظمی کلاس 802
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرحسین خدادادی کلاس 802
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   سروش کرمی کلاس 802
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرسام ناظری کلاس 802
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرمحمد محمودی علی آبادی کلاس 803
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   علی تبریزیان کلاس 803
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   آریان اسدی کلاس 803
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرمحمد جهانشاهی کلاس 803
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   علی برزنونی کلاس 803
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   آرمان ابوذری کلاس 804
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرحسین اسماعیلی کلاس 804
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعلی جعفرپور کلاس 804
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   ایلیا سعید کلاس 804
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   بردیا امیری کلاس 804
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعباس ابوطالبی کلاس 804
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرمحمد یحیائی کلاس 805
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   ایلیا فراهانی کلاس 805
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   مبین نورمحمدی کلاس 805
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   پدرام ایلبیک بهرام آبادی کلاس 805
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   عطا نوابی کلاس 805
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدحسین فرخاری کلاس 806
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعلی سروش علی آبادی کلاس 806
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیررضا عبدی کلاس 806
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   علی بایرام زاده کلاس 806
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   متین منصوری کلاس 806
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیررضا فرمان بردار کلاس 901
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدعلی خوشبوئی کلاس 901
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   یاسین چهرزاده کلاس 901
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   احسان فروتنی کلاس 901
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   سبحان قهرمانی کلاس 901
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعلی نصرالهی کلاس 902
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیر نوده فراهانی کلاس 902
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   ماهان آرمان مجد کلاس 902
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمددانیال دباغچی کلاس 902
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعلی طحانیان کلاس 902
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   علیرضا لازمی کلاس 903
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   کیارش داودآبادی فراهانی کلاس 903
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   ایلیا ضیغمی کلاس 903
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدامین نوروزی کلاس 903
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیررضا طاهرنژاد کلاس 903
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   عرشیا زندیان راد کلاس 904
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   متین فرامرزی کلاس 904
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرعلی خانی کلاس 904
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   حسام الدین بدری کلاس 904
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمد یاسین شاهی کلاس 904
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   سیدعرفان مرتضوی نصیری کلاس 905
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدمهدی قهرمانی کلاس 905
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدحسین جلالی کلاس 905
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   عرفان محسنیان کلاس 905
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   محمدمبین جمیلی کلاس 905
رشته:   رتبه پنجم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   سروش ادریسی کلاس 906
رشته:   رتبه اول
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیرحسین حجتی کلاس 906
رشته:   رتبه دوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   سیددانیال میری کلاس 906
رشته:   رتبه سوم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   امیدرضا رمضانی مقدم کلاس 906
رشته:   رتبه چهارم
ممتازین امتحان نوبت اول
نام:   حسام خشه چی کلاس 906
رشته:   رتبه پنجم